Welkom terug bij weer een nieuwe video. Deze week gaan we het hebben over sekstechnieken. Het bleken er teveel om allemaal in een keer te behandelen, daarom zal ik jullie in de volgende video’s verblijden met sekstips, in de rubriek ‘de sekstip van de week’.
Deze video gaan we het specifiek hebben over de penis massage. Tijdens dates geef ik redelijk vaak penismassages, bijvoorbeeld tijdens een tweede keer seks of als ‘happy end’ na een massage. Ik geef een aantal leuke voorbeelden en met de fantastische geluidseffecten is het zeer vermakelijke video om naar te kijken.
Dit is de eerste video waar de rubriek ‘Vraag Eva’ te zien is. Hierin beantwoord ik vragen van kijkers. Verder in deze video natuurlijk weer Belman. Maar ook hebben we een seksuoloog bereid gevonden om haar kennis over seks met ons te delen. Hartelijk dank daarvoor, dr. Gielekens.
Veel kijkplezier.
-X- Eva